“Beerloga” перемагає “Динамо-ГУНП”

Двобій між командами “Beerloga” та “Динамо-ГУНП”, завершився впевненою перемогою “берлогівців”. Перший тайм поєдинку впевненіше розпочали динамівці, які організували декілька небезпечних моментів, біля воріт суперника, однак більш точними виявилися «салатові», які всередині стартової 25-ти хвилинки з інтервалом в 2 хвилини провели два м’ячі у ворота Попроцького Івана: спочатку Папірович Вадим більярдним ударом завершив розіграш вільного, а через декілька хвилин Нємий Артур подвоїв перевагу команди “Beerloga”.

Другу половину зустрічі підопічні Миколи Сохорука розпочали з п’ятим польовим. Проте вказана тактика виявилася не ефективною. Спочатку Бабій Ігор скоротив відставання до одного пропущеного м’яча, але майже одразу “берлогівці” відповіли голом у пусті ворота зі своєї половини поля, пізніше Яровий Сергій знову використав помилку динамівців і влучив у порожню ціль.

Надалі Колесников Олексій зробив рахунок 4:2, а масну крапку на останніх хвилинах поставив Нємий Артур, 5:2 на користь “Beerloga”, яка після двох турів із стовідсотковим показником лідирує у дивізіоні 1, а ось “Динамо-ГУНП”, поки що займає незвичну для себе останню позицію у турнірній таблиці Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу.