Бойовою нічиєю завершився матч між грандами “Преміум-ліги”

З рахунком 5:5 завершився матч третього туру між командами “Динамо-ГУНП” та “Сокіл-3”.

З перших хвилин матчу динамівці заволоділи ініціативою та швидко реалізували свою перевагу у два забиті м’ячі, відзначилися Соботюк Володимир та Соколюк Андрій. Однак спортивний клуб “Сокіл-3” це не дуже засмутило і ще до закінчення першого тайму Чемерис Владислав та Розпаченюк Віталій зробили рахунок на табло рівним, 2:2.

Другий тайм проходив на зустрічних курсах. Спочатку Люблінський Артем вивів “Сокіл-3” вперед, але майже одразу Соботюк Володмир відновив рівновагу, 3:3. Потім той же Люблінський Артем знову замкнув дальню штангу, 4:3. Після чого динамівці зарухалися ще швидше і гол не заставив на себе довго чекати, Бабій Ігор завершив точним ударом стрімку контратаку правоохоронців, 4:4. В заключній 5-ти хвилинці команди обмінялися ще по одному голу на гол Розпаченюка Віталія динамівці відповіли зразковим розіграшом п’ятого, який завершив Подлюк Андрій.

Таким чином команди отримують по одному очку і в таблиці чемпіонату посідають 8 та 9 місце маючи в активі по 2 очки.