Міні-футбол — 2-ий дивізіон — Результати

6 - 5

АВІСТ-Красилів - Газовик

5 - 2

Епіцентр-К-Forex Club - Вентс

4 - 6

Бамбук - Арсенал-Ротор

8 - 5

Кардіфф - Евеліна

3 - 2

Сокіл-3 - Хмельницькі делікатеси

4 - 2

Феміда-Старлайф - Лада

5 - 6

Динамо-ГУНП - Тетра-Барви

1 - 4

Лада - Динамо-ГУНП

4 - 4

Хмельницькі делікатеси - Феміда-Старлайф

5 - 1

Газовик - Епіцентр-К-Forex Club

3 - 4

Тетра-Барви - АВІСТ-Красилів

3 - 7

Арсенал-Ротор - Кардіфф

2 - 10

Евеліна - Сокіл-3

1 - 3

Вентс - Бамбук

1 - 3

Бамбук - Газовик

2 - 1

Динамо-ГУНП - Хмельницькі делікатеси

3 - 5

Лада - Тетра-Барви

3 - 6

Сокіл-3 - Арсенал-Ротор

2 - 3

Кардіфф - Вентс

5 - 3

Епіцентр-К-Forex Club - АВІСТ-Красилів

5 - 2

Феміда-Старлайф - Евеліна

2 - 7

Тетра-Барви - Епіцентр-К-Forex Club

3 - 8

Евеліна - Динамо-ГУНП

2 - 4

Арсенал-Ротор - Феміда-Старлайф

1 - 2

Газовик - Кардіфф

3 - 4

Вентс - Сокіл-3

3 - 7

Хмельницькі делікатеси - Лада

6 - 5

АВІСТ-Красилів - Бамбук

7 - 4

Хмельницькі делікатеси – Тетра-Барви

5 - 6

Сокіл-3 – Газовик

6 - 5

Динамо-ГУНП – Арсенал-Ротор

4 - 0

Феміда-Старлайф - Вентс

6 - 2

Лада - Евеліна

3 - 3

Бамбук – Епіцентр-К-ForexClub

6 - 5

Кардіфф - АВІСТ-Красилів

3 - 3

АВІСТ-Красилів - Сокіл-3

0 - 2

Вентс - Динамо-ГУНП

3 - 3

Арсенал-Ротор - Лада

2 - 2

Епіцентр-К-Forex Club - Кардіфф

5 - 2

Тетра-Барви - Бамбук

3 - 3

Газовик - Феміда-Старлайф

5 - 3

Евеліна - Хмельницькі делікатеси

3 - 2

Сокіл-3 - Епіцентр-К-Forex Club

6 - 3

Кардіфф - Бамбук

3 - 5

Евеліна - Тетра-Барви

1 - 1

Феміда-Старлайф - АВІСТ-Красилів

11 - 4

Хмельницькі делікатеси - Арсенал-Ротор

7 - 2

Лада - Вентс

2 - 2

Динамо-ГУНП - Газовик

1 - 3

Бамбук - Сокіл-3

2 - 5

Епіцентр-К-Forex Club - Феміда-Старлайф

2 - 7

Тетра-Барви - Кардіфф

5 - 3

АВІСТ-Красилів - Динамо-ГУНП

7 - 3

Арсенал-Ротор - Евеліна

4 - 5

Вентс - Хмельницькі делікатеси

15 - 6

Газовик - Лада

3 - 4

Феміда-Старлайф - Бамбук

6 - 8

Сокіл-3 - Кардіфф

3 - 1

Динамо-ГУНП - Епіцентр-К-Forex Club

1 - 7

Лада - АВІСТ-Красилів

2 - 1

Евеліна - Вентс

5 - 5

Арсенал-Ротор - Тетра-Барви

4 - 4

Хмельницькі делікатеси - Газовик

2 - 3

Кардіфф - Феміда-Старлайф

1 - 3

Вентс - Арсенал-Ротор

1 - 2

Тетра-Барви - Сокіл-3

5 - 6

Епіцентр-К-Forex Club - Лада

11 - 0

Газовик - Евеліна

3 - 6

Бамбук - Динамо-ГУНП

6 - 1

АВІСТ-Красилів - Хмельницькі делікатеси

7 - 6

Лада - Бамбук

6 - 4

Динамо-ГУНП - Кардіфф

6 - 0

Феміда-Старлайф - Сокіл-3

4 - 2

Евеліна - АВІСТ-Красилів

2 - 1

Вентс - Тетра-Барви

4 - 3

Хмельницькі делікатеси - Епіцентр-К-Forex Club

5 - 5

Арсенал-Ротор - Газовик

3 - 7

Бамбук - Хмельницькі делікатеси

6 - 2

Кардіфф - Лада

4 - 2

Сокіл-3 - Динамо-ГУНП

5 - 0

АВІСТ-Красилів - Арсенал-Ротор

2 - 5

Тетра-Барви - Феміда-Старлайф

2 - 2

Газовик - Вентс

7 - 1

Епіцентр-К-Forex Club - Евеліна

2 - 5

Лада - Сокіл-3

3 - 2

Вентс - АВІСТ-Красилів

3 - 4

Хмельницькі делікатеси - Кардіфф

3 - 3

Евеліна - Бамбук

0 - 3

Динамо-ГУНП - Феміда-Старлайф

1 - 4

Арсенал-Ротор - Епіцентр-К-Forex Club

3 - 2

Газовик - Тетра-Барви

3 - 4

ХФК Ковчег - Феміда-Старлайф

1 - 5

Ротор - Епіцентр-К

4 - 2

Лєвша-Helpix - Тетра

3 - 0

Лада - Університет-Молокія

3 - 7

Динамо - Кардіфф

5 - 1

Епіцентр-К - Динамо

1 - 2

Феміда-Старлайф - Лєвша-Helpix

1 - 3

Кардіфф - Лада

2 - 2

Фенікс+ - Університет-Молокія

3 - 3

Тетра - Ротор

1 - 5

Евеліна - Олімп

1 - 3

Еліта - Ружична

0 - 0

Нива - Промінь

3 - 0

Динамо - Тетра

4 - 2

Лада - Епіцентр-К

3 - 0

Фенікс+ - Кардіфф

2 - 2

Лєвша-Helpix - Ротор

3 - 2

ХФК Ковчег - Університет-Молокія

0 - 3

Заслав'я - Еліта

3 - 1

Олімп - Нива

1 - 1

Ружична - Евеліна

11 - 2

Епіцентр-К - Фенікс+

5 - 2

Ротор - Динамо

0 - 0

Тетра - Лада

0 - 5

Університет-Молокія - Феміда-Старлайф

0 - 0

Кардіфф - ХФК Ковчег

3 - 0

Евеліна - Заслав'я

2 - 0

Промінь - Олімп

0 - 0

Нива - Ружична

2 - 4

ХФК Ковчег - Епіцентр-К

2 - 1

Феміда-Старлайф - Кардіфф

7 - 3

Лєвша-Helpix - Університет-Молокія

4 - 1

Лада - Ротор

7 - 1

Лєвша-Helpix - Динамо

2 - 6

Фенікс+ - Тетра

2 - 1

Ружична - Промінь

0 - 3

Заслав'я - Нива

0 - 4

Еліта - Евеліна

0 - 5

Лісові Гринівці 1 - Олешин

3 - 0

ВІТАГРО Шпичинці - Водички

4 - 0

Давидківці - Лісові Гринівці 2

3 - 2

ФК Гвардійськ - Чорний острів

1 - 4

Епіцентр-К - Феміда-Старлайф

2 - 1

Ротор - Фенікс+

7 - 1

Тетра - ХФК Ковчег

0 - 6

Динамо - Лада

3 - 1

Олімп - Ружична

3 - 0

Промінь - Заслав'я

1 - 0

Нива - Еліта

1 - 3

Олешин - ФК Гвардійськ

5 - 4

Лісові Гринівці 2 - ВІТАГРО Шпичинці

0 - 3

Водички - Лісові Гринівці 1

2 - 11

Чорний острів - Давидківці

3 - 1

Феміда-Старлайф - Тетра

0 - 2

Лєвша-Helpix - Лада

1 - 1

ХФК Ковчег - Ротор

1 - 3

Кардіфф - Університет-Молокія

3 - 1

Фенікс+ - Динамо

1 - 5

Еліта - Промінь

2 - 0

Евеліна - Нива

0 - 3

Заслав'я - Олімп

5 - 2

ФК Гвардійськ - Водички

2 - 1

Чорний острів - Олешин

0 - 2

Давидківці - ВІТАГРО Шпичинці

5 - 2

Лісові Гринівці 1 - Лісові Гринівці 2

5 - 0

Ротор - Університет-Молокія

4 - 2

Арсенал - Спортлідер-3

0 - 7

Спортлідер-2 - Вентс

5 - 4

Мустанг-Фаворит - Хмельницькі делікатеси

6 - 4

Бамбук - Воля

4 - 2

Тетра-Cook Drive - Динамо-ГУНП

3 - 0

Динамо - ХФК Ковчег

0 - 6

Ротор - Феміда-Старлайф

2 - 3

Епіцентр-К - Університет-Молокія

6 - 0

Лада - Фенікс+

0 - 2

Кардіфф - Лєвша-Helpix

3 - 0

Олімп - Еліта

1 - 2

Промінь - Евеліна

3 - 0

Ружична - Заслав'я

0 - 5

Олешин - Давидківці

0 - 3

Водички - Чорний острів

6 - 1

ВІТАГРО Шпичинці - Лісові Гринівці 1

1 - 11

Лісові Гринівці 2 - ФК Гвардійськ

8 - 5

Хмельницькі делікатеси - Бамбук

4 - 3

Воля - Арсенал

4 - 3

Вентс - Ротор

0 - 5

Університет-Молокія - Мустанг-Фаворит

3 - 1

Динамо-ГУНП - Спортлідер-2

6 - 6

Спортлідер-3 - Тетра-Cook Drive

1 - 6

ХФК Ковчег - Лада

3 - 0

Феміда-Старлайф - Динамо

3 - 0

Кардіфф - Епіцентр-К

4 - 0

Лєвша-Helpix - Фенікс+

4 - 1

Тетра - Університет-Молокія

4 - 2

Олешин - Водички

6 - 1

Давидківці - Лісові Гринівці 1

1 - 3

ФК Гвардійськ - ВІТАГРО Шпичинці

6 - 1

Чорний острів - Лісові Гринівці 2

7 - 2

Тетра-Cook Drive - Ротор

2 - 9

Воля - Вентс

1 - 0

Дунаївці - Фортеця

1 - 0

Агробізнес - Случ-С

4 - 4

Арсенал - Мустанг-Фаворит

4 - 2

Хмельницькі делікатеси - Спортлідер-2

2 - 4

Бамбук - Університет-Молокія

4 - 1

Тетра - Кардіфф

1 - 6

Епіцентр-К - Лєвша-Helpix

1 - 1

Лада - Феміда-Старлайф

3 - 1

Фенікс+ - ХФК Ковчег

1 - 3

Ротор - Університет-Молокія

1 - 3

Воля - Спортлідер-2

10 - 1

Хмельницькі делікатеси - Арсенал

9 - 2

Спортлідер-3 - Ротор

6 - 5

Вентс - Університет-Молокія

6 - 2

Динамо-ГУНП - Мустанг-Фаворит

4 - 8

Бамбук - Тетра-Cook Drive

3 - 5

Лісові Гринівці 1 - ФК Гвардійськ

1 - 6

Лісові Гринівці 2 - Олешин

1 - 1

ВІТАГРО Шпичинці - Чорний острів

0 - 2

Водички - Давидківці

2 - 0

Агробізнес - Случ-К

4 - 5

Ротор - Воля

2 - 3

Вентс - Хмельницькі делікатеси

3 - 0

Случ-С - Поділля

2 - 5

Мустанг-Фаворит - Спортлідер-3

4 - 6

Університет-Молокія - Динамо-ГУНП

17 - 6

Тетра-Cook Drive - Арсенал

2 - 3

Спортлідер-2 - Бамбук

2 - 6

Епіцентр-К - Тетра

12 - 0

Феміда-Старлайф - Фенікс+

3 - 1

Кардіфф - Ротор

1 - 7

Дунаївці - Агробізнес

1 - 3

Динамо - Університет-Молокія

6 - 2

Лєвша-Helpix - ХФК Ковчег

7 - 0

Ружична - Еліта

1 - 0

Промінь - Нива

4 - 0

Олімп - Евеліна

6 - 5

Арсенал - Бамбук

7 - 5

Спортлідер-3 - Динамо-ГУНП

3 - 3

Олешин - ВІТАГРО Шпичинці

3 - 0

Давидківці - ФК Гвардійськ

3 - 0

Чорний острів - Лісові Гринівці 1

8 - 2

Водички - Лісові Гринівці 2

2 - 0

Хмельницькі делікатеси - Тетра Cook Drive

4 - 1

Поділля - Дунаївці

4 - 0

Случ К - Енергетик-Миклуш

2 - 3

ДЮСШ №1 - Громада

1 - 2

Фортеця - Случ С

2 - 2

Динамо-ГУНП - Вентс

2 - 0

Арсенал - Спортлідер-2

2 - 1

ОТГ - Епіцентр-Вікторія

2 - 3

Спортлідер-3 - Університет-Молокія

2 - 3

Воля - Мустанг-Фаворит

5 - 3

Бамбук - Ротор

2 - 2

Епіцентр-К - Ротор

3 - 0

Феміда-Старлайф - ХФК Ковчег

8 - 0

Кардіфф - Динамо

0 - 3

Громада - Агробізнес

2 - 1

Університет-Молокія - Лада

1 - 5

Тетра - Лєвша-Helpix

1 - 7

Спортлідер-2 - Тетра-Лєвша

2 - 2

Нива - Олімп

2 - 2

Еліта - Заслав'я

1 - 2

Вентс - Спортлідер-3

1 - 0

Евеліна - Ружична

6 - 4

Ротор - Арсенал

2 - 2

Мустанг-Фаворит - Бамбук

2 - 5

Університет-Молокія - Воля

2 - 0

Динамо-ГУНП - Хмельницькі делікатеси

5 - 3

Тетра-Лєвша - Воля

1 - 3

Случ К - Поділля

6 - 1

Случ С - ДЮСШ № 1

1 - 2

Епіцентр-Вікторія - Енергетик-Миклуш

0 - 0

Університет-Молокія - Хмельницькі делікатеси

2 - 5

Спортлідер-2 - Спортлідер-3

5 - 1

Мустанг-Фаворит - Вентс

1 - 5

Ротор - Динамо-ГУНП

0 - 13

Динамо - Епіцентр-К

1 - 4

Лада - Кардіфф

2 - 2

Лєвша-Helpix - Феміда-Старлайф

3 - 1

Університет-Молокія - Фенікс+

4 - 2

Ротор - Тетра

2 - 8

Заслав'я - Евеліна

1 - 6

Ружична - Нива

1 - 2

Олімп - Промінь

3 - 4

Спортлідер-3 - Хмельницькі делікатеси

11 - 5

Вентс - Бамбук

2 - 4

ДЮСШ № 1 - Дунаївці

8 - 0

Поділля - Епіцентр-Вікторія

8 - 7

Університет-Молокія - Арсенал

2 - 2

Фортеця - Случ К

3 - 4

ОТГ - Енергетик-Миклуш

3 - 5

Мустанг-Фаворит - Тетра-Лєвша

3 - 0

Ротор - Спортлідер-2

6 - 2

Динамо-ГУНП - Воля

2 - 2

Епіцентр-К - Лада

4 - 0

Університет-Молокія - ХФК Ковчег

1 - 2

Ротор - Лєвша-Helpix

5 - 0

Кардіфф - Фенікс+

8 - 1

Тетра - Динамо

9 - 0

Евеліна - Еліта

4 - 1

Промінь - Ружична

3 - 0

Нива - Заслав'я

1 - 2

Олешин - Лісові Гринівці 1

6 - 1

Водички - ВІТАГРО Шпичинці

0 - 3

Чорний острів - ФК Гвардійськ

1 - 6

Лісові Гринівці 2 - Давидківці

5 - 0

Случ С - Громада

1 - 2

ОТГ - Поділля

0 - 5

Епіцентр-Вікторія - Фортеця

2 - 0

Дунаївці - Енергетик-Миклуш

4 - 4

Воля - Спортлідер-3

8 - 0

Случ К - ДЮСШ № 1

5 - 1

Хмельницькі делікатеси - Ротор

2 - 5

Арсенал - Вентс

1 - 1

Спортлідер-2 - Мустанг-Фаворит

2 - 8

Бамбук - Динамо-ГУНП

1 - 4

Університет-Молокія - Тетра-Лєвша

0 - 4

Фенікс+ - Епіцентр-К

0 - 5

Динамо - Ротор

7 - 0

Феміда-Старлайф - Університет-Молокія

0 - 3

ХФК Ковчег - Кардіфф

4 - 1

Лада - Тетра

0 - 2

Ружична - Олімп

4 - 1

Еліта - Нива

1 - 10

Заслав'я - Промінь

2 - 0

ФК Гвардійськ - Олешин

5 - 1

Давидківці - Чорний острів

4 - 2

ВІТАГРО Шпичинці - Лісові Гринівці 2

3 - 2

Лісові Гринівці 1 - Водички

3 - 0

ДЮСШ № 1 - Епіцентр-Вікторія

1 - 3

Спортлідер-3 - Бамбук

2 - 3

Громада - Дунаївці

3 - 0

Фортеця - ОТГ

1 - 1

Мустанг-Фаворит - Ротор

4 - 5

Вентс - Тетра-Лєвша

5 - 4

Динамо-ГУНП - Арсенал

2 - 4

Університет-Молокія - Спортлідер-2

0 - 8

Воля - Хмельницькі делікатеси

5 - 1

Тетра - Фенікс+

4 - 0

Епіцентр К - ХФК Ковчег

4 - 3

Кардіфф - Феміда-Старлайф

0 - 2

Ротор - Лада

0 - 8

Динамо — Лєвша-Helpix

0 - 3

Нива - Евеліна

9 - 0

Промінь - Еліта

5 - 0

Олімп - Заслав'я

1 - 4

ВІТАГРО Шпичинці - Давидківці

1 - 2

Водички - ФК Гвардійськ

3 - 0

Олешин - Чорний острів

4 - 5

Лісові Гринівці 2 - Лісові Гринівці 1

2 - 0

Случ К - Дунаївці

1 - 2

ОТГ - Громада

2 - 4

ХФК Ковчег — Тетра

2 - 0

Поділля - ДЮСШ № 1

0 - 1

Епіцентр-Вікторія - Случ С

2 - 1

Феміда-Старлайф — Епіцентр-К

2 - 3

Фенікс+ — Ротор

3 - 1

Лада — Динамо

1 - 2

Університет-Молокія — Лєвша-Helpix

1 - 4

Еліта - Олімп

2 - 3

Заслав'я - Ружична

2 - 2

Евеліна - Промінь

4 - 3

Давидківці - Олешин

7 - 1

ФК Гвардійськ - Лісові Гринівці 2

1 - 3

Чорний острів - Водички

5 - 2

Лісові Гринівці 1 - ВІТАГРО Шпичинці

3 - 1

Случ С - Случ К

1 - 3

ДЮСШ № 1 - Енергетик-Миклуш

13 - 0

Агробізнес - ОТГ

1 - 2

Громада - Епіцентр-Вікторія

1 - 2

Тетра — Феміда-Старлайф

0 - 1

Лада — Лєвша-Helpix

1 - 0

Ротор — ХФК Ковчег

1 - 0

Динамо — Фенікс+

1 - 0

Фортеця - Поділля

0 - 1

Університет-Молокія — Кардіфф

0 - 5

ВІТАГРО Шпичинці - ФК Гвардійськ

0 - 6

Водички - Олешин

2 - 4

Лісові Гринівці 2 - Чорний острів

1 - 2

Лісові Гринівці 1 - Давидківці

0 - 0

Дунаївці - Случ С

1 - 1

Фортеця - Енергетик-Миклуш

3 - 1

Случ К - Громада

2 - 1

ОТГ - ДЮСШ № 1

5 - 1

ХФК Ковчег — Динамо

1 - 0

Феміда-Старлайф — Ротор

2 - 4

Фенікс+ — Лада

8 - 0

Лєвша-Helpix — Кардіфф

1 - 0

Університет-Молокія — Епіцентр-К

1 - 5

Епіцентр-Вікторія - Агробізнес

6 - 2

Епіцентр-К — Кардіфф

0 - 3

Динамо — Феміда-Старлайф

0 - 7

Фенікс+ — Лєвша-Helpix

3 - 0

Лада — ХФК Ковчег

2 - 1

Університет-Молокія — Тетра

3 - 0

Лєвша-Helpix — Епіцентр-К

2 - 1

Феміда-Старлайф — Лада

3 - 1

ХФК Ковчег — Фенікс+

4 - 1

Кардіфф — Тетра

0 - 1

Університет-Молокія — Ротор

2 - 2

Ротор — Кардіфф

1 - 7

Фенікс+ — Феміда-Старлайф

2 - 2

Університет-Молокія — Динамо

2 - 1

Тетра — Епіцентр-К

1 - 4

ХФК Ковчег vs Лєвша-Helpix

6 - 0

ФК Гвардійськ - Лісові Гринівці 1

4 - 2

Олешин - Лісові Гринівці 2

0 - 1

Чорний острів - ВІТАГРО Шпичинці

4 - 1

Давидківці - Водички

0 - 0

Дунаївці - Епіцентр-Вікторія

3 - 5

ДЮСШ № 1 - Фортеця

7 - 0

Случ С - ОТГ

2 - 0

Громада - Енергетик-Миклуш

0 - 0

Агробізнес - Поділля

3 - 1

ВІТАГРО Шпичинці - Олешин

1 - 5

Лісові Гринівці 1 - Чорний острів

5 - 2

ФК Гвардійськ - Давидківці

3 - 4

Лісові Гринівці 2 - Водички

2 - 0

Агробізнес - Фортеця

0 - 4

Громада - Поділля

7 - 0

Дунаївці - ОТГ

2 - 0

Случ С - Енергетик-Миклуш

5 - 2

Случ К - Епіцентр-Вікторія

0 - 9

ДЮСШ № 1 - Агробізнес

1 - 2

ОТГ - Случ К

0 - 0

Фортеця - Громада

Поділитись у соціальні мережі: