“Динамо-ГУНП” – чемпіон та володар малого Кубку Преміум-ліги 2017

Сезон завершено – “Динамо-ГУНП” чемпіон!!! За підсумками сезону правоохоронці завоювали титул найсильнішого футзального колективу Хмельниччини, поклавши таким чином золоті медалі чемпіонату у чашу малого Кубку.

“Золотий дубль” та яскравий виступ у Всеукраїнському фіналі найсильніших аматорських футзальних команд України виглядає як заслужена нагорода за пророблену важку роботу, як на тренуваннях, так і в щоденній нелегкій праці правоохоронця.

Так, саме ці люди можуть добу охороняти зі зброєю в руках правопорядок у нашому місці, а на наступний ранок виходити на паркет та демонструвати видовищний футзал. Вони виконують важливі службові завдання, їздять у службові відрядження в зону проведення АТО, а то й просто допомагають людям, адже хто як не вони особистим прикладом повинні показувати населенню, що потрібно працювати над собою, потрібно допомагати один одному, потрібно зціпивши зуби боротися до кінця і тоді можливо, щось вийде, обов’язково вийде.

Цю команду пам’ятатимуть ще довго. Команду, яка зуміла на власному ентузіазмі та волі до перемоги, переграти майстерніших, молодших та забезпеченіших футзалістів.

Дякуємо, Вам, і так тримати!!!

Поділитись у соціальні мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *