“Динамо-ГУНП” дожимає “Арсенал-Ротор”

Динамівці з рахунком 6:5 на свою користь перемагають команду “Арсенал-Ротор”.

У непростому поєдинку гравці команди “Динамо-ГУНП” зуміли додавити свого суперника команду “Арсенал-Ротор” та здобути важливі три очки.

Перший тайм матчу не передбачав для “Динамо-ГУНП” важкої прогулянки, адже майже увесь тайм динамівці сиділи на воротах команди “Арсенал-Ротор” та раз-по раз створювали небезпечні моменти, однак сфера ніяк не хотіла іти в ворота. Тоді на допомогу динамівців прийшов захисник команди “Арсенал-Ротор”, який зрізав м’яч у власні ворота. Перший тайм матчу так і закінчився з рахунком 1:0 на користь “біло-синіх”.

Другий тайм був більш цікавим та результативним. Так уже на початку другого тайму Бабій Ігор потужно пробив у ліву “шістку” воріт команди “Арсенал-Ротор” зробивши рахунок 2:0 на користь правоохоронців. Здавалося, що все, справу зроблено, але іншої думки були гравці команди “Арсенал-Ротор”, які двома точними ударами з за меж штрафного майданчику зробили рахунок на табло 2:2. Далі цікавіше, команда “Арсенал-Ротор” після чудової багатоходівки перевертає все з ніг на голову і виходить у перед, 2:3 на користь останніх. Оговтавшись від перебігу подій на майданчику динамівці провели атаку, яку точним пострілом завершив Подлюк Андрій, 3:3. “Гармаші” довго не роздумуючи провели свою разючу контр-атаку, яка завершилася взяттям воріт команди “Динамо-ГУНП”, 3:4. Тренер динамівців Сохорук М.Г. вирішив ризикнути та піти з п’ятим польовим. Вийшовши з “п’ятим” своє вагоме слово сказав капітан правоохоронців Колесников Олексій, який точним гарматним пострілом під поперечину зробив рахунок на табло 4:4. Динамівці продовжили грати з п’ятим і така тактика знову принесла свої плоди, Наскальний Анатолій, після сольного проходу пробив точно у лівий нижній кут воріт команди “Арсенал-Ротор”, 5:4. Пізніше Бабій Ігор після довгої передачі від Попроцького Івана забив з “льоту” красень м’яч, 6:4. Гравці команди “Арсенал-Ротор” зуміли забити ще один м’яч, але цього було замало аби досягти позитивного результату у цьому матчі.

Таким чином “Динамо-ГУНП” здобуває непросту, але заслужену перемогу та три залікові пункти.

Голи: Бабій Ігор – 2, Колесников Олексій – 1, Наскальний Анатолій – 1, Подлюк Андрій – 1.