Динамо-ГУНП піднімається на другу сходинку дивізіону 1

Працівники ГУНП в Хмельницькій області здобули перемогу над командою “Хмельницькі делікатеси”.

З рахунком 2:1 на користь правоохоронців закінчився матч 11-го туру дивізіону 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Напрочуд міцним горішком виявилася команда “Хмельницькі делікатеси”, динамівцям приходилося вмикати усі свої можливості на “101%” аби досягти бажаного результату.

Перший тайм матчу проходив на високих швидкостях та у напруженій боротьбі. “Динамо-ГУНП” було більш наполегливим і тому, мабуть, вийшло вперед, а саме Подлюк Андрій замкнув багато-ходівку динамівців точним ударом у ствір воріт команди “Хмельницькі делікатеси”, 1:0.

Другий тайм був також дуже цікавим та видовищним. Команда “Хмельницькі делікатеси” почала більше атакувати, що і принесло свої плоди у вигляді голу Жарікова Дениса, який вийшовши віч на віч з воротарем реалізував свій момент на 100%, 1:1. Динамівці сильно не засмутилися і відповіли разючою атакою, це Сторожук Іван скинув м’яч на Колесникова Олексія, який точно пробив повз голкіпера команди “Хмельницькі делікатеси”, 2:1. Надалі ж “Хмельницькі делікатеси” перейшли на гру з п’ятим польовим, але це їм не допомогло.

Таким чином команда “Динамо-ГУНП” здобуває важливу перемогу та переміщується на друге місце у турнірній таблиці.

Голи: Подлюк Андрій – 1, Колесников Олексій – 1.