Динамо-ГУНП знову перемагає

“Динамо-ГУНП” перемагає команду “Евеліна”. З рахунком 3:8 на користь правоохоронців закінчився матч 10-го туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу.

Перший тайм динамівці провели активно, але не результативно. Уже на 10-ій хвилині гравець команди “Евеліна” реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. Правоохоронці відразу кинулися відіграватися, продовживши гру з 5-им польовим, і на 21-ій хвилині Колесников Олексій виконав націлений простріл на Бабія Ігоря, який в один дотик скерував м’яч у сітку, 1:1. Відповідь “Евеліни” не змусила на себе довго очікувати. Під завісу першого тайму Штокало Григорій, на швидкості пройшов по флангу та точно пробив по воротах команди “Динамо-ГУНП”, 2:1.

Другий тайм розпочався з атак команди “Динамо-ГУНП”. Спочатку Бабій Ігор знову замкнув націлений простріл Колесникова Олексія, 2:2. Одразу через декілька миттєвостей Колесников Олексій віддав точний пас на Подлюка Андрія, який вперше у зустрічі вивів вперед у рахунку команду “Динамо-ГУНП”, 2:3. Проте команда “Евеліна” не зупинилася і майже відразу Мельник Максим, переправив, головою, м’яч у ворота команди “Динамо-ГУНП”, 3:3. Вирішальним ж у матчі став відрізок з 47-ої по 50-ту хвилину, коли динамівці двічі змусили свого суперника розпочинати гру від центрального кола. Спочатку Бабій Ігор на грані фолу на якусь мить випередив воротаря команди “Евеліна”, а потім Колесников Олексій чудово переграв опонента та точним ударом в нижній кут зробив рахунок на табло 3:5. Після цього “Евеліна” намагалася врятувати гру, змінивши воротаря на п’ятого польового, однак ця тактика команді з смт. Ярмолинці результату не принесла. Навпаки, Грицик Дмитро та Заєць Олександр по черзі результативно використали помилки суперника при розіграші “зайвого”, 3:7. А останнє слово залишилося за дирегентом атак та капітаном команди “Динамо-ГУНП” Колесниковим Олексієм, який на останніх секундах забив восьмий м’яч у ворота команди “Евеліна”. В підсумку чергова перемога команди “Динамо-ГУНП” з рахунком 3:8. Таким чином “Динамо-ГУНП” виходить на третє місце у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу.

Голи: Бабій Ігор – 3, Колесников Олексій – 2, Подлюк Андрій – 1, Заєць Олександр – 1, Грицик Дмитро – 1.