ФК “Промінь” 2:2 ФК “Евеліна”

Бойовою нічиєю закінчився дебютний матч команди ФК “Промінь” смт. Чорний острів з місцевою командою ФК “Евеліна”.

З перших хвилин господарі захопили ініціативу і провели декілька небезпечних атак, одну з яких вдало завершив сольним проходом та голом нападник ФК “Евеліни”. Однак футболісти з смт. Чорний острів швидко оговталися від пропущеного голу і відповіли не менш яскравими атаками. Лівий півзахисник команди Анатолій Наскальний немов блискавка пройшов трьох захисників ФК “Евеліна” по лівому краю, змістився у середину та влучним пострілом у ближню дев’ятку забив красень м’яч у ворота ФК “Евеліни” зробивши рахунок у матчі 1:1. Надалі гості повністю заволоділи ініціативою, впевнено контролюючи м’яч та проводячи осмислені атаки, моментами заставляючи господарів усім складом оборонятися на своїй половині поля. Під завісу першого тайму півзахисник ФК “Промінь” Павло Чорномаз подав з кутового прапорця на нападника Федіра Семенюка, той в дотик головою скинув на Ігоря Бабія, який одним дотиком зупинив шкіряного і лівою ногою потужно пробив під поперечену, без шансів для голкіпера команди ФК “Евеліна”, зробивши таким чином рахунок 1:2 на користь ФК “Промінь”.

Другий тайм матчу був меньш результативним, але по своєму видовищний та цікавий. На полі було дуже багато боротьби в центрі поля. Господарі обрали тактику швидких контратак, яка дала свої плоди на 78 хвилині матчу коли нападник ФК “Евеліни” проривався до воріт Івана Попроцького, але захисник ФК “Промінь” Олександр Суєцький шляхом фолу зупинив нападника господарів, останній таким чином заробив право на пробиття штрафного удару. Вказаний штрафний удар точним пострілом у лівий ближній кут завершив захисник ФК “Евеліна”, таким чином зафіксувавши остаточний результат матчу 2:2.