2014:

Ініціатором зародження футбольної команди «ХМВ УМВС» виступив Хмельницький міський відділ міліції УМВС України в Хмельницькій області в особі начальника Птащука Василя Кіндратовича, куратором команди було призначено заступника начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області Реймана Віктора Антоновича.

На весні 2014 року команда розпочала свої виступи у другій лізі чемпіонату м. Хмельницького з футболу. Тренером команди було призначено Подлюка Андрія Костянтиновича.

Осінню 2014 року команда впевнено здобула перемогу у другій лізі чемпіонату м. Хмельницького з футболу здобувши таким чином свій перший трофей та путівку до першої ліги м. Хмельницького.

В першій лізі команда «ХМВ УМВС» розпочала свій виступ з новим наставником. Команду прийняв відомий футболіст Хмельницького «Поділля» Ігор Іванович Глушок. Вже з перших ігор було зрозуміло, що команда довго не залишиться в першій лізі перемагаючи один за одним своїх опонентів. Перше коло команда закінчила на першій сходинці чемпіонату.

Однак за три тури до завершення чемпіонату, перед початком чергової гри, організатори першої ліги м. Хмельницького з футболу, повідомили гравцям команди «ХМВ УМВС», що у команди існують борги та у разі не сплати боргу команду буде знято зі змагань. Куратор команди Віктор Антонович Рейман нікому нічого не пояснюючи кудись зник, навіть не прийшовши на гру команди. Як стало відомо пізніше у Хмельницькому міському відділі міліції відбулася зміна керівництва, тому фінансування команди за рахунок міського відділу припинилося. Здавалося, що все команду знімуть і вся робота проведена футболістами команди «ХМВ УМВС» піде нанівець.

Ініціативу проявив, громадський діяч, ветеран МНС полковник у відставці Бабій Олександр Антонович, який розрахувався із боргами та розпочав нову сторінку історії команди.

 

2016:

У 2016 Бабій Олександр та Бабій Ігор заснували ГО «ФК «Динамо-Патріот». Команду «ХМВ УМВС» було перейменовано у ФК «Динамо-Патріот» під такою назвою колектив розпочав свої виступи у вищій лізі м. Хмельницького. Тренером команди призначено Бабія Ігоря Олександровича, а керівником команди Бабія Олександра Антоновича.

Дебют у вищій лізі команді «Динамо-Патріот» не вдався, виступ команда завершила на 11 місці.

 

Статистика:

Найрезультативніша перемога:

ФК «Динамо-Патріот»-ФК «Лада» 5:0.

Найрезультативніша поразка:

ФК «Динамо-Патріот»-«Епіцентр-К» 0:13.

Поділитись у соціальні мережі: